LOJİSTİK

Aktif Lojistik, alanında Avrupa’nın sayılı tesislerinden olan Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nın ürettiği ekmekleri, kentin 650 ayrı noktasına ulaştırmak üzere 1994 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bu alandaki başarısını kaliteli hizmet anlayışı ile günümüze kadar sürdürmüş ve İstanbul, Bursa ve Antalya Halk Ekmek fabrikalarının da lojistiğini uzun yıllar başarı ile gerçekleştirmiş. Halen Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nın ekmek taşımacılığına devam etmektedir.

AKTİF LOJİSTİK

Aktif Lojistik, alanında dünyanın sayılı tesislerinden olan Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nın ürettiği günlük 1.200.000 adet çeşitli ürünlerin satış, pazarlama, lojistik, tahsilat ve satış sonrası hizmetlerini 1994 yılının Mart ayından beri gerçekleştirmektedir. Üretilen ürünleri kentin 650 ayrı satış noktasına ulaştırarak aylık 15.600.000 TL tahsilatını yapmaktadır.

Aktif Lojistik Bursa ve İstanbul illerinde de benzer organizasyonları üstlenmiş ve başarı ile tamamlamıştır.

NÜKTE OTOMOTİV

1962 yılında Konya Selçuklu bölgesinde ticari hayatına başlayan Nükte Otomotiv Gıda Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi uzun yıllar sektörden kazandığı tecrübe ve birikim ile 1998 yılında kurumsallaşma çalışmalarına başlayarak Konya Fevzi Çakmak mahallesindeki yeni yerinde Nükte Otomotiv Gıda Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ismi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. 

 

2015 yılında hizmet kalitesini artırmak adına 32.000 m² lik garajı, tam donanımlı kademesi, kasko ve trafik hizmetleri ve satış sonrası hizmetleriyle sektörün öncü isimleri arasında yer almıştır.

 

Nükte Otomotiv, ticari araç grubunda sıfır ve ikinci el araç alım-satım ve takas hizmetlerini Türkyie genelinde yaygın dağıtım ağı ile gerçekleştirmektedir.

 

Ülkemizi 500 Milyar Dolar ihracat hedefine ulaştıracak sektörlerden en önemlisi bizimde bir parçası olduğumuz lojistik ve nakliye sektörüdür. Yaptığımız piyasa araştırmaları sonucunda parçası olduğumuz sektör, ülkemizin 2023 vizyonu doğrultusunda, önümüzdeki yıllarda katlanarak büyüyecek olduğu görülmektedir.